Ciekawi mnie świat, ciekawią mnie ludzie

O mnie

Siła, która napędza

Moja siła

Siłą, która mnie napędza, jest niesłabnąca potrzeba odkrywania nowych miejsc, poznawania odrębnych kultur, doświadczania innych sposobów życia. Intryguje mnie złożoność świata, różnorodność ludzi i to, że jesteśmy częścią większej całości. Stąd prawdopodobnie bierze się moje zamiłowanie do podróżowania. Energię czerpię z dobrych, autentycznych relacji z innymi i bliskiego kontaktu z naturą.

Lubię płynąć z prądem

Głos serca

Lubię płynąć z prądem, lubię podążać za głosem serca. Myślę, że moja ufność do życia, ludzi i świata pomaga mi nieustannie wychodzić ze swojej strefy komfortu i otwierać się na nowe doznania. Pragnienie rozwoju towarzyszy mi przez całe życie. Zdobywam nowe umiejętności i pogłębiam wiedzę najchętniej poprzez doświadczanie.

Siłę czerpię z dobrych, autentycznych relacji

Taniec - moja miłość od zawsze

Taniec zabiera mnie w podróż

Jaka jestem?

Taniec zabiera mnie w podróż po zakamarkach mojej duszy, koloruje świat za każdym razem na nowo. Jest środkiem, przez który wyrażam siebie i najlepiej komunikuję się ze światem zewnętrznym. Pomaga mi wyrazić emocje trudne dla mnie do zwerbalizowania lub po prostu niemożliwe do przekazania słowem.

 

Jaka jestem naprawdę? Zatańcz ze mną, a może dotkniesz kawałka mojej duszy.

 

Obserwuję, poszukuję, poznaję i wciąż się uczę. Swoim doświadczeniem dzielę się z innymi.

 

Zapraszam Cię do mojego świata. 

Zapraszam Cię do mojego świata.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.