Moja metoda

I have a Dream

Nauczanie traktuję jak misję, której celem jest rozwój potencjału ucznia.

Jego sfery fizycznej, intelektualnej, mentalnej, społecznej i duchowej. Czuję powołanie, aby inspirować ludzi do świadomego życia, pełnego twórczej energii.

 

Zrealizowałam swoje marzenie i stworzyłam zgrupowanie, które odbywa się cyklicznie od 2010 roku. To tu rozwijam mój autorski system pracy z ludźmi, wykorzystuję taniec jako narzędzie do samorozwoju i poszukiwania pełni własnych możliwości. Skupiam się nie tylko na fizycznym, ale także mentalnym i duchowym aspekcie człowieka.

 

Zgrupowanie jest czasem na zatrzymanie się, spojrzenie w głąb siebie, przyjrzenie się swoim myślom, zaobserwowanie sygnałów płynących z ciała. Czasem na stawianie pytań i szukanie odpowiedzi w sobie. To przestrzeń na pobudzanie wyobraźni i wrażliwości, tworzenie i czucie. Miejsce aktywnego poszukiwania, zgłębiania wiedzy i doświadczania.

 

Taniec to nie tylko ruch perfekcyjny, powtarzalny, ograniczony schematem, ale przede wszystkim ruch, który płynie z wnętrza człowieka. Intryguje mnie głównie ukryty świat wewnętrzny człowieka, który przez ruch ciała może być zobrazowany i pokazany, inspirując lub wywołując refleksję u innych.

Zapraszam do współpracy.

Taniec to

połączenie

ciała, myśli i czucia.

Poznaj moje metody

Podróż w głąb siebie nie odbywa się na poziomie intelektu - wymaga ona pełnego czucia. Stawiam przede wszystkim na świadome przeżywanie przez ciało.
Poszukiwanie i tworzenie własnego stylu, a tym samym poczucia unikatowości moich uczniów, jest sensem tego, co robię - i chcę robić - jako trener.
Taniec w parze to gotowość na współpracę, bycie tu i teraz, zaangażowanie, zaufanie i wsparcie.
Taniec to połączenie ciała, myśli i czucia. To nie tylko ruch perfekcyjny, powtarzalny, ograniczony schematem, ale przede wszystkim ruch, który płynie z wnętrza człowieka.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.