Moja metoda

Connection

Sztuką tańców towarzyskich jest umiejętność harmonijnego ruchu z partnerem.

Podczas tańca, akceptując siebie, swój bagaż kulturowy i emocjonalny, daję sobie prawo do odczuwania, przeżywania i płynięcia energii przez ciało. To wszystko owocuje poczuciem wolności i swobody.

 

Pełne spełnienie odczuwam jednak tańcząc z drugą osobą, gdy dwa różne światy łączą się w jedność. Życie nabiera większego sensu, gdy czujemy połączenie ze sobą, z naturą czy drugą osobą.

 

Taniec latynoamerykański to dla mnie możliwość wyrażania swoich uczuć, mówienia o konfliktach wewnętrznych i, przede wszystkim, spotkanie z drugim człowiekiem, które pomaga poznawać mi siebie jeszcze lepiej.

 

Taniec w parze to gotowość na współpracę, bycie tu i teraz, zaangażowanie, zaufanie i wsparcie. Połączenie tworzymy przez ciężar ciała, przestrzeń dawaną sobie, przez dotyk, wzrok czy oddech.

 

Podstawą tworzenia takiej jedności jest zrozumienie, że wszyscy jesteśmy inni w sposobie postrzegania i doświadczania świata. Ta otwartość na inność daje możliwość wymiany i dzielenia się swoimi światami z innymi. To w ten sposób możemy kreować coś całkiem nowego i unikatowego.

Connection

jest powodem, dla którego istniejemy. Umiejętność nawiązywania połączenia sprawia, że pozwalamy sobie na bycie widzianym. Na bycie takim, jakim się jest – niedoskonałym, ale wystarczająco dobrym i wyjątkowym.

Poznaj moje metody

Podróż w głąb siebie nie odbywa się na poziomie intelektu - wymaga ona pełnego czucia. Stawiam przede wszystkim na świadome przeżywanie przez ciało.
Poszukiwanie i tworzenie własnego stylu, a tym samym poczucia unikatowości moich uczniów, jest sensem tego, co robię - i chcę robić - jako trener.
Taniec w parze to gotowość na współpracę, bycie tu i teraz, zaangażowanie, zaufanie i wsparcie.
Taniec to połączenie ciała, myśli i czucia. To nie tylko ruch perfekcyjny, powtarzalny, ograniczony schematem, ale przede wszystkim ruch, który płynie z wnętrza człowieka.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.